O společnosti

 

Společnost BOZP-PO s.r.o. vznikla v prosinci roku 2004, jako právnická osoba, která navázala na naši činnost jako OSVČ a zastřešuje činnost osob odborně způsobilých, které působí na trhu BOZP a PO již od roku 1991.

Naše společnost se specializuje na poskytování komplexních služeb, které se týkají bezpečnosti práce a požární ochrany. Od poradenského servisu přes provádění školení, vypracování dokumentací, účasti při jednáních SOD až po servis a dodávky hasicích přístrojů, provádění elektrorevizí a dodávky bezpečnostního značení.

V případě uzavření smluvní spolupráce s naší společností získáte komplexní servis, při kterém můžete starosti o požární ochranu a BOZP „pustit z hlavy“. Systém naší práce je takový, že i v případě delší nepřítomnosti jednoho z nás je mobilní telefon přesměrován a Váš problém či dotaz je promptně vyřešen resp. zodpovězen.  Podrobný rozsah našich služeb naleznete v sekci naše služby, případně nás neváhejte kontaktovat mailem nebo telefonicky.

V současnosti mimo jiné využívá našich služeb i řada firem působících po celé ČR, a to v přibližně 40 městech, s celkovým počtem přes 1300 lokalit. Máme současně velkou zkušenost s provozovnami v obchodních centrech.

V případě udělení sankce ze strany státního odborného dozoru vůči Vaší společnosti, jehož příčinou bylo pochybení z naší strany, přebíráme tuto sankční povinnost na sebe. Pro tyto případy jsme pojištěni u ČSOB pojišťovny až do výše maximální pokuty, tj. 5 miliónů korun

Na všechny prováděné činnosti máme potřebná odborná i živnostenská oprávnění, která jsou k dispozici v sekci ke stažení.

Pro BOZP-PO s.r.o v roce 2020 vytvořil 4 Motion Design